Skupina: kabelážní systémy » patch kabely (Nalezeno: 161 produktů)


 kódvýrobcenázev
L00001D0036TelegartnerFTP patch kabel RJ45/RJ45 kat. 5E, 2,0 m LSZH, šedý
L00003D0030TelegartnerFTP patch kabel RJ45/RJ45 kat. 5E, 5,0 m LSZH, šedý
IGA0002ALYNX Cabling SystemUTP patch kabel RJ45/RJ45 kat. 5E, 0,25m šedý -1 ks
IGAA030LYNX Cabling SystemUTP patch kabel RJ45/RJ45 kat. 6, 1m šedý -1 ks
IGA0096LYNX Cabling SystemUTP patch kabel RJ45/RJ45 kat. 5E, 15m šedý -1 ks
PP6-3M/ROrůznéGEMBIRD, Patch kabel FTP Cat6 stíněný 3m, růžový
IGAA095LYNX Cabling SystemUTP patch kabel RJ45/RJ45 kat. 6, 10m šedý -1 ks
NK5EPC2MYPanduitUTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 2m šedý - 1 ks
NK5EPC1MBLYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 1m černý - 1 ks
NK5EPC1MRDYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 1m červený - 1 ks
NK5EPC1MYLYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 1m žlutý - 1 ks
NK5EPC1MYPanduitUTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 1m šedý - 1 ks
NK5EPC2MBLYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 2m černý - 1 ks
NK5EPC2MYLYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 2m žlutý - 1 ks
NK5EPC2MGRYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 2m zelený - 1 ks
NK5EPC3MYLYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 3m žlutý - 1 ks
NK5EPC4MYLYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 5E, 4m žlutý - 1 ks
DK-2522-01různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 1m
DK-2512-01různéDIGITUS, FO patch kabel ST/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 1m
NK6PC4MBUYPanduitPanduit NetKey, UTP patch kabel NETKEY RJ45/RJ45 kat. 6, 4m modrý - 1 ks
Provozováno v systému eReseller