Skupina: kabelážní systémy » patch kabely (Nalezeno: 121 produktů)


Výrobce
 kódvýrobcenázev
OPK_09LC/SCA5DrůznéFO patch kabel - SM 9/125, FO patchkabel SM 9/125 - LC/SC-APCdélka 5m
DK-2522-01různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 1m
DK-2512-01různéDIGITUS, FO patch kabel ST/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 1m
DK-2511-01různéDIGITUS, FO patch kabel ST/ST Multimode 50/125 u, Duplex délka 1m
DK-2522-02různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 2m
DK-2512-02různéDIGITUS, FO patch kabel ST/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 2m
DK-2511-02různéDIGITUS, FO patch kabel ST/ST Multimode 50/125 u, Duplex délka 2m
DK-2522-03různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 3m
DK-2511-03různéDIGITUS, FO patch kabel ST/ST Multimode 50/125 u, Duplex délka 3m
DK-2911-01různéDIGITUS, FO patch kabel ST/ST Singlemode 09/125 u, Duplex délka 1m
DK-2922-005různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Singlemode 09/125 u, Duplex délka 0.5m
DK-2922-01různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Singlemode 09/125 u, Duplex délka 1m
DK-2512-03různéDIGITUS, FO patch kabel ST/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 3m
DK-2922-02různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Singlemode 09/125 u, Duplex délka 2m
DK-2532-01různéDIGITUS, FO patch kabel LC/SC Multimode 50/125 u, Duplex délka 1m
DK-2531-01různéDIGITUS, FO patch kabel LC/ST Multimode 50/125 u, Duplex délka 1m
DK-2533-01/3různéDIGITUS, FO patch kabel LC/LC Multimode 50/125 u, OM3, Duplex, 1m
DK-2522-01/3různéDIGITUS, FO patch kabel SC/SC Multimode 50/125 u, OM3, Duplex, 1m
DK-2911-02různéDIGITUS, FO patch kabel ST/ST Singlemode 09/125 u, Duplex délka 2m
DK-2532-01/3různéDIGITUS, FO patch kabel LC/SC Multimode 50/125 u, OM3, Duplex, 1m
Provozováno v systému eReseller