Speciální nabídka: síťové produkty

D-Link 48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch...

48-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

NETGEAR 8 portový 10/100 Port Switch, FS108PEU, 4...

8 portový 10/100 Port Switch, FS108PEU, 4 porty PoE, externí zdroj

D-Link DMC-515SC/E, 10/100 to 100BaseFX (SC)...

D-LINK DMC-515SC/E, 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

NETGEAR 24 portový 10/100 Stacking Smart Switch,...

24 portový 10/100 Stacking Smart Switch, FS728TP, 4 porty 10/100/1000, 24 portů PoE

LANCOM Systems Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 /...

Lancom, Modul / LANCOM SFP-SX-LC1 / 1000Base-SX / 50?m a 62.5?m Multimode Fiber (MMF) / max. vzdálenost 220m bzw. 550m

LANCOM Systems Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 /...

Lancom, Modul / LANCOM SFP-LX-LC1 / 1000Base-LX / 9 um Singlemode Fiber (SMF) / max. vzdálenost 10km

Cisco 19 inch rack mount kit f 3925/3945 ISR

19 inch rack mount kit f 3925/3945 ISR

D-Link 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch...

16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch...

24-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP
Provozováno v systému eReseller