Speciální nabídka: PROZETA

PROZETA Cisco compatible, 1000Base-LX, SM, 1310nm,...

Cisco compatible, 1000Base-LX, SM, 1310nm, DDM, 10km

PROZETA Cisco compatible, 10GBase-SR, MM, 850nm, DDM,...

Cisco compatible, 10GBase-SR, MM, 850nm, DDM, 300m

PROZETA Cisco compatible, 1000Base-SX, MM, 850nm,...

Cisco compatible, 1000Base-SX, MM, 850nm, DDM, 550m
Provozováno v systému eReseller