100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

kódvýrobceskupinapodskupinazáruka
GLC-GE-100FX=Ciscosíťové produktymoduly a přísl. switche a routery2 roky
100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches
Počítačová síť
Rychlost přenosu dat0.1 Gbit/s
Protokol datového spojeníFast Ethernet
Technologie kabeláže100BASE-FX
Možnosti připojení
Zadní konektorySFP
Barva
Barvanerezová ocel
Technické detaily
InterníAno
Splňuje průmyslové standardy802.3z.
Zdroj katalogového listu produktuIcecat.biz
Technické vlastnostiWavelength (Min/Typ/Max): 1270/1300/1380
MMF Fiber type
Full duplex
Provozní prostředí
Rozsah teplot při skladování (T-T)0 - 45 °C
Provozní rozsah teplot (T-T)-40 - 80 °C
Hmotnost a rozměry
Rozměry (š x h x v)56.7 x 13.8 x 9.8 mm

Cisco
Název:Cisco
WWW stránky ve světě:www.cisco.com/hu
Provozováno v systému eReseller