HP 2620-48 Switch

kódvýrobceskupinapodskupinazáruka
J9626A#ABBHewlett Packard Enterprisesíťové produktyswitche15 let
HP 2620-48 Switch
HP 2620-48 Switch
Funkce managementu
Přepínač vrstevL2
Typ přepínačeřízený
Podpora pro multicastAno
Podpora MIBAno
Management prostřednictvím webového rozhraníAno
QoSAno
Možnosti připojení
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-4548
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45Fast Ethernet (10/100)
Počet portů SFP2
Konzolový portRJ-45
Počet portů gigabitového Ethernetu2
Počítačová síť
Síťový standardIEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Plně duplexní režimAno
Podpora kontroly tokuAno
Protokol větvícího se stromu (STP)Ano
Podpora VLANAno
Mezní poměrAno
IGMP pozorováníAno
DHCP serverAno
Zrcadlení portůAno
Agregace spojeníAno
Auto MDI/MDI-XAno
Auto-sensingAno
DHCP klientAno
Podpora 10GNe
Přenos dat
Tabulka MAC adres16000 pol.
Kapacita přepínání17,6 Gbit/s
Propustnost13 Mpps
Latence (10-100 Mbps)8,3 ?s
Latence (1 Gbps)2,9 ?s
Bezpečnost
Access Control List (ACL)Ano
SSH/SSL podporaAno
Vzhled
Instalace do rackuAno
Barvašedá
Typ1U
Výkon
StohovatelnéAno
Zabudovaný procesorFreescale PowerPC 8313
Typ pamětiSDRAM
Vyrovnávací paměť pro pakety2 MB
Paměť Flash4 MB
Vnitřní paměť512 MB
Příkon
Vstupní střídavé napětí100-240V
Frekvence vstupního střídavého napětí50/60 Hz
Spotřeba elektrické energie43,5W
Power over Ethernet (PoE)
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)Ne
Provozní prostředí
Provozní rozsah teplot (T-T)0 - 55 °C
Tepelné vyzařování148 BTU/h
Hmotnost a rozměry
Šířka44,3 cm
Hloubka25,4 cm
Výška4,39 cm
Hmotnost2,94 kg

 kódvýrobcenázev

notebooky, PC příslušenství

QK734AHewlett Packard EnterpriseHP Prem FlexLC/LCOM42f5m, HP Prem FlexLC/LCOM42f5m
QK733AHewlett Packard EnterpriseHP 8Gb Short Wave FC SFP+ 1 Pack ...

příslušenství servery

QK735AHewlett Packard EnterpriseHP Premier Flex LC/LC OM4 2f 15m Cbl ...
AJ834AHewlett Packard EnterpriseHP 1m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable ...
AJ837AHewlett Packard EnterpriseHP 15m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable ...
AJ835AHewlett Packard EnterpriseHP 2m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
AJ838AHewlett Packard EnterpriseHP 30m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable ...
AJ836AHewlett Packard EnterpriseHP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
AJ833AHewlett Packard EnterpriseHP 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable ...
AJ839AHewlett Packard EnterpriseHP 50m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable ...

moduly a přísl. switche a routery

J9583AHewlett Packard EnterpriseHP X410 1U Univ 4-post Rack Mnt Kit
J4860CHewlett Packard EnterpriseProCurve Gigabit LH-LC Mini-GBIC
J4859CHewlett Packard EnterpriseProCurve Gigabit-LX-LC Mini-GBIC
J4858CHewlett Packard EnterpriseProCurve Gigabit-SX-LC Mini-GBIC
Provozováno v systému eReseller